WITAMY W CENTRUM TERAPII  POZNAWCZO – BEHAWIORALNEJ INHOME

Centrum Terapii inHome zostało stworzone dla wszystkich osób, które borykają się z różnorodnymi problemami blokującymi ich szczęście, zadowolenie czy rozwój.
Naszym celem, a zarazem główną pasją jest pomoc drugiemu człowiekowi,  dzielenie się swoją wiedzą i wzbogacanie innych o nowe umiejętności. Kierowanie ludzi na nowe, fascynujące ścieżki życia, które do tej pory  były, w ich wyobrażeniach, nieosiągalne.

Najcenniejsze dla nas są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Wierzymy, że każdy z nas ma w sobie spory potencjał, który bardzo często blokujemy lękiem, smutkiem, brakiem wiary w siebie, brakiem zaufania do specjalistów, strachem przed napiętnowaniem.

Rozpoczęliśmy więc innowacyjny program Terapia w Domu Klienta, oferujemy spotkania online oraz terapię w przyjaznych gabinetach, aby pomoc psychologiczna wiązała się z jak największym komfortem dla naszych pacjentów. Kreujemy również nowe techniki i narzędzia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Zajmujemy się terapią par, terapią zaburzeń lękowych/nerwic, depresji, różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym. Terapię prowadzimy z dziećmi i młodzieżą, dorosłymi oraz z małżeństwami/parami.

Share: