Witamy w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej inHome zostało stworzone dla wszystkich osób, które borykają się z różnorodnymi problemami blokującymi ich szczęście, zadowolenie, rozwój osobisty lub zawodowy.

Głównym celem Centrum, a zarazem naszą główną pasją jest pomoc drugiemu człowiekowi,  dzielenie się swoją wiedzą i wzbogacanie innych o nowe umiejętności. Kierowanie ludzi na nowe, fascynujące ścieżki życia, które do tej pory  były, w ich wyobrażeniach, nieosiągalne.

Czym zajmujemy się w Centrum Terapii Inhome.

Centrum Terapii inhome

Najcenniejsze dla nas są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Wierzymy, że każdy z nas ma w sobie spory potencjał, który bardzo często blokujemy lękiem, smutkiem, brakiem wiary w siebie, brakiem zaufania do specjalistów, strachem przed napiętnowaniem.

Rozpoczęliśmy więc innowacyjny program Terapia w Domu Klientaoferujemy spotkania online oraz terapię w przyjaznych gabinetach, aby pomoc psychologiczna wiązała się z jak największym komfortem dla naszych pacjentów. 

Kreujemy również nowe techniki i narzędzia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Zajmujemy się:

  • terapią par/małżeństw
  • terapią zaburzeń lękowych/nerwic (fobia społeczna, zamartwianie się, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęk o zdrowie, ataki paniki)
  • zaburzeniami nastroju (depresja, smutek, żałoba, brak chęci do życia, prokrastynacja)
  • zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja)
  • zaburzeniami  osobowości (osobowość borderline, osobowość unikająca,  osobowość zależna)
  • różnymi trudności w życiu osobistym i psychicznym (kryzysy życiowe, perfekcjonizm, strach, trudności z podejmowaniem decyzji)

Terapię prowadzimy z młodzieżą, dorosłymi oraz z małżeństwami/parami.

Nasz Gabinet został stworzony tak, aby dawał poczucie komfortu i gościnności. Zawsze zapraszamy do wspólnej rozmowy przy kawie lub herbacie. Chcemy, żeby każdy czuł się dobrze i bezpiecznie.

Przed spotkaniem możesz poczekać w poczekalni, przeczytać coś, zebrać myśli lub przygotować swoje notatki.

 

Gabinet (więcej zdjęć gabinetu znajduje się w zakładce Kontakt)

Centrum Terapii inHome

Dobra, ciepła herbata…

centrum terapii inhome

Poczekalnia

centrum terapii inhome